HALA ONDAN SAKLIYORUM

Merhaba Şeref, nasılsın iyisindir umarım. Sana başımdan geçen komik bir itirafı yazmak istedim ve bu vesile ile okurlarının da okumasını isterim. Şeref benim üç senelik bir ilişkim var, her şey yolunda çok mutluyuz. Fakat iki ay önce ben bir delilik yaptım ve erkek arkadaşımı sahte bir hesapla işletmeye başladım. Ve hala işletmeye devam ediyorum.

Sevgilim sahte hesaptan konuştuğu kıza aşk sözcükleri, şiirler, romantik sözler yazıyorken bana bu tür jestleri yapmayı artık bıraktı. İşin garip tarafı artık kendi de şiir yazmaya başladı. Şiir yazmaya başladı demekten kastım sözlerini alıntı yapmıyor bildiğin kendisi yazıyor. Dereler, ormanlar, aşklar görsen her biri havada uçuşuyor.

Kilo fazlalıkların var dedim ben söylesem yerinden kalkmayacak adam sahte hesap söyledi diye spora başladı. Kitap okuyup kendini geliştirmelisin dedim adam adeta kitap kurdu oldu. Bir yandan bu oyunu devam ettirmek istiyorum diğer yandan beni aldattığını düşünüp ilişkimi sonlandırmak istiyorum. Gerçi beni benimle aldattığı için de ses çıkarmıyorum. 

RUMUZ:NİKOLAY